Dziś: poniedziałek, 4 lipca 2022r.. 185 dzień roku. Imieniny: Odona, Malwiny, Elżbiety. Okres kościelny: Okres zwykły

Ogłoszenia na XIIII Niedzielę Zwykłą - 03.07.2022r.

1. Przeżywamy wakacje. Pamiętajmy o Dniu Pańskim, o każdej wakacyjnej niedzieli i o obowiązku uczestniczenia we Mszy św.

2. W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła nasz odpust parafialny bardzo dziękuję p. strażakom Andrzejowi Cywka i Tomaszowi Hałas, dziewczynkom I komunijnym i nie tylko które sypały  kwiatki( było ich 4), panu Tomaszowi Jaskulskiemu za oprawę muzyczną panu Tomaszowi Bocianowi za pomoc w organizowaniu procesji, służbie liturgicznej ołtarza i wszystkich parafianom i gościom, którzy mimo iż był to dzień roboczy wzięli udział w naszej uroczystości parafialnej.  Jeszcze raz  wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Hojnego dawcę hojnie darzy Pan Bóg. Na potrzeby naszej świątyni złożono ofiary: bim ze Szlacheckiego Lasu – 50zł, bim  ze Stefanowa - 100zł, bim z Mszadli Dolnej - 200zł, Antoni Kusio z Babina - 100zł; Piotr Sałbut i Patrycja Knieć - 200zł; Grzegorz Kusio i Dominika Zagożdżon - 100zł. Bóg zapłać hojnym ofiarodawcom.

4. Bardzo dziękuję osobom z Lipin, Paniom: Teresie Radkowskiej, Agnieszce Moszczyńskiej, Jadwidze Kilijanek, Agnieszce Grzeszczyk, Joannie Kałużyńskiej za posprzątanie naszej świątyni i zadbanie o jej wygląd i estetykę. Bóg zapłać. Na sobotę zapraszamy kolejne osoby z Lipin .

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, a w środę po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo do św. Józefa w int. Rodzin – zapraszamy.

6. Zachęcam do brania i czytania prasy katolickiej, w Gościu Niedzielnym min.: co robić jak pojawiają się wątpliwości w wierze.

7. Intencje mszalne.
8. O kondycji parafii.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Przyłęku 2022r