Dziś: sobota, 27 lipca 2024r.. 209 dzień roku. Imieniny: Lilii, Julii, Natalii. Okres kościelny: Okres zwykły

Pielgrzymka do Częstochowy uczniów klas V-VIII

W dniu 10 maja uczniowie klas V - VIII udałi się wraz ze swoimi wychowawcami i Panią katechetką i Księdzem Proboszcem Szczepanem Barańskim udali się w autokaową pielgrzymkę do Częstochowy.

Uczniowie pojechali zawierzyć się Matce Bożej  Częstochowskiej ze swoimi prośbami i przyszłością oraz prosić o opiekę w zbliżających się egzaminach ósmoklasisty.
Pielgrzymi uczestniczyli w liturgii mszy świętej, którą koncelebrował w ich intencjach nasz Ksiądz Proboszcz Szczepan. W drodze powrotnej młodzi pielgrzumi odwiedzili także Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach i poznali historię i fenomen świętości tego miejsca.

Uduchowiona i umocniona modlitwą młodzoeż szczęsliwie wróciła do swoich domów. Organizatorem pielgrzymi do Częśtochowy była Pani katechetka Jolanta Kuś.

Częstochowa 2024

Pierwsza Komunia Święta 2024

Publikacja: środa, 22 maja 2024r.