Dziś: czwartek, 28 marca 2024r.. 88 dzień roku. Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana. Okres kościelny: Okres Świętego Triduum Paschalnego

SCHOLA

Bądźmy świadomymi uczestnikami liturgii, abyśmy nie przegapili pięknego doświadczenia muzyki, która ludzką duszę unosi ku Bogu. Bądźmy świadomi, że poprzez nasz głośny i radosny śpiew nie tylko pielęgnujemy to, co przekazali nam nasi przodkowie, ale przede wszystkim wielbimy Boga. Pamiętajmy, że „Kto śpiewa, ten podwójnie się modli”.

Schola to grupa osób, które wielbią Pana Boga swoim śpiewem, zajmując się przede wszystkim oprawą niedzielnej Mszy Świętej i ważnych uroczystości. Najważniejsze jest to, by członkowie zespołu lubili śpiewać i chcieli to robić na chwałę Bożą. Talent rozwinie się z czasem.

Opiekunem jest Pan Organista- Tomasz Jaskólski

Zapraszamy do kontaktu z opiekunem i włączenia się w działalność scholi!