Dziś: sobota, 27 lipca 2024r.. 209 dzień roku. Imieniny: Lilii, Julii, Natalii. Okres kościelny: Okres zwykły

Bierzmowanie klas ósmych 2024

W środę 22 maja podczas Mszy Świetej o godzinie 18, uczniowie klas ósmych z Publicznej Szkoły Podstawowej w Babinie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku i Publicznej Szkoły Podstawowej w  Łaguszowie przyjeli z rąk Księdza Biskupa MArka Stolarczyka sakrament Bierzmowania. Podczas sprawowanej przez Księdza Biskupa Mszy Świętej, wierni i rodziny dzieci modliły się za bierzmowaną młodzież, aby umocniona Dychem Świętym postępowała mądrze i po chrześcijańsku idąc z duchem czasu.

Życzymy wszystkim bierzmowanym, aby Duch Święty, który udzielił im swoich darów prowadził ich przez życie i nigdy nie pozwolił oddalić się od Boga i Kościoła.

Bierzmowanie 2024

Pierwsza Komunia Święta 2024

Publikacja: środa, 22 maja 2024r.

Procesja Bożego Ciała

Publikacja: czwartek, 30 maja 2024r.