Dziś: poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.. 120 dzień roku. Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Życzenia i podziękowania Świąteczne Księdza Proboszcza

"Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania: (Łk 2, 14).

W atmosferze dziękczynienia za Boże Narodzenie, pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.

Bardzo dziękuję za przepiękne choinki Panu Ryszardowi Potucha z Grabowa n. Wisłą. Na ręce Pani Sołtys Lipin Pani Agnieszce Gajowiak dziękuję wszystkim mieszkańcom Lipin (było ich tak dużo , że nie sposób wymieniać) za zaangażowanie, ubranie choinek, strojenie szopki , udekorowanie naszej świątyni, za posprzątanie jej i zadbanie o jej wygląd i estetykę. Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom gościom sympatykom  parafii :

Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem odnowy i wzmocnienia wiary, wzajemnej życzliwości i nadziei, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Zapraszając Jezusa Chrystusa do naszych domów powierzmy Jemu nasze słabości, kłótnie, spory oraz prośmy o pomoc w życzliwym spojrzeniu na innych. Poszukującym i wątpiącym życzymy, by Boże Dziecię przyniosło pomoc oraz światło wiary.

Wszystkim przekazujemy szczere życzenia radosnych, rodzinnych  oraz wolnych od trosk domowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech błogosławieństwo Ojca, Syna i Ducha świętego niech zstąpi na Was i pozostanie na zawsze.

Szczęść Boże.

Boże Narodzenie 2022

SŁOWO BISKUPA RADOMSKIEGO NA BOŻE NARODZENIE 2022

Publikacja: niedziela, 25 grudnia 2022r.