Dziś: czwartek, 2 maja 2024r.. 123 dzień roku. Imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Dożynki Parafialne 2023r.

W ostatnią niedzielę sierpnia w naszym kościele jak co roku odbyła się uroczystość Dożynek Parafialnych, podczas których rolnicy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne żniwa i zbiory, które są efektem ich ciężkiej pracy. Msza dziękczynna za zbiory, którą celebrował ks. Proboszcz wraz z ks. Stanisławem i ks. Danielem. Msza rozpoczęła się od procesji wiernych z wieńcem dożynkowym wokół kościoła. Gospodarzami tegorocznych uroczystości dożynkowych w naszej parafii byli mieszkańcy  Mszadli Nowej, Kulczyna i Mszadli Dolnej. Msza święta dożynkowa zakończyła się wspólnym dzieleniem się chlebem z tegorocznych zbóż wiernych zgromadzonych w kościele.

Dożynki parafialne 2023

Komunikat ks. Bpa. Marka Stolarczyka

Publikacja: niedziela, 3 września 2023r.