Dziś: czwartek, 2 maja 2024r.. 123 dzień roku. Imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Imieniny Księdza Stanisława i Pana Tomasza Jaskółskiego

18 września obchodziliśmy imieniny ks. kan. Stanisława, a 22 września i Pana Tomasza Jaskólskiego - naszego organisty.
Obu zacnym Solenizantom w imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, radości i zadowolenia z wykonywanej posługi, opieki Przenajświętszej Matki Bożej Częstochowskiej. Niech miłosierdzie Boże promieniujące miłością i ufnością zawsze Wam przewodniczy w życiu, a Duch Święty będzie natchnieniem w prowadzeniu wiernych do Boga poprzez Słowo Boże i piękny śpiew.

Szczęść Boże.

Obraz:

Imieniny 09.23

Apel Młodych w Radomiu

Publikacja: niedziela, 8 października 2023r.