Dziś: piątek, 3 maja 2024r.. 124 dzień roku. Imieniny: Marii, Antoniny. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Szlachetna Paczka - PODZIĘKOWANIA

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stoważyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku Szlachetna Paczka już po raz drugi zagościła w murach Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku. Dzieci, młodzież, anonimowi darczyńcy, przyjaciele szkoły, lokalne społeczeństwo, parafianie naszej parafii z księdzem proboszczem Szczepanem Barańskim oraz pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku przystąpili do wspólnej akcji wspiercia rodziny z terenu gminy Przyłęk.

Dyrektor oraz Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku dziękuje:

Darczyńcom  Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Przyłęku,

Ks. Szczepanowi Barańskiemu, proboszczowi Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Przyłęku,

za pomoc, zaangażowanie, ofiarność i wielkie serca otwarte na potrzeby bliźnich i wsparcie w tegorocznej Szlachetnej Paczce.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie sprawić radość potrzebującym.

Komunikat SANEPIDU.

Publikacja: niedziela, 28 listopada 2021r.