Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Występ zespołu „Laudans”

W niedzielę 9 styczna w naszej parafii  gościliśmy zespół muzyczny z Białorusi „Laudans”, który swoją muzyką i śpiewem kolęd umilał nam Msze św, a przez to pomagał chwalić Pana Boga. Podczas mszy świętych mogliśmy usłyszeć w wykonaniu zespołu zarówno dobrze nam znane i lubiane kolędy bożonarodzeniowe.
Ksiądz Proboszcz w imieniu zespołu „Ludans” bardzo dziękuję za wszelką pomoc okazaną młodym artystom.
Zwespół „Laudans” gościł w naszej parafii po raz trzeci.
Twórczość artystów z zespołu „Laudans” można także zobaczyć na ich kanale You Tube, który nosi  nazwę Znak Stop

Kolędy Laudans
09.01.2022r.

Laudans - Bóg się rodzi

Koncert charytatywny kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu "Projekt SPS"

Publikacja: sobota, 8 stycznia 2022r.

Koncert dedykowany dla Dawida Gębali.