Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Koncert charytatywny kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu "Projekt SPS"

Koncert dedykowany dla Dawida Gębali.

Jak wiemy w sobotni wieczór 8 styczna o godzine 18.00 dzięki przychylności i ogromnemu sercu Naszego Proboszcza Księdza Szczepana Barańskiego odbył się koncert charytatywny kolęd i pastorałek dedykowany dla Dawida Gębali, w wykonaniu zespołu " Projekt SPS".

"Projekt SPS", to zespół, który tworzą muzycy z trzech lokalnych zespołów muzycznych: SILVERS, PooGodzinach i SUKCES.
Skład zespołu "Projekt SPS": Łukasz Wnuk, Marta Sosik, Krzysztof Adamczyk, Katarzyna Chodoła, Maciej Pożoga, Łukasz Śliwa, Remigiusz Wnuk, Maja Tomczyk, Jarosław Kobiałka.
Projekt powastał 9 lat temu i corocznie ubogaca swoimi występami pasterkę w kościele parafialnym w Ługach. Od kilku lat muzycy z "Projektu SPS" rozszerzyli swoją działalność artystyczną o występy i organizację koncertów chrytatywnych dla osób potrzebujących, okazując tym samym wielkie serce. Ogromne serce okazali również dla Dawida występując na koncercie charytatywnym dedykowanym dla niego, za co serdecznie im dziękujemy.

W imieniu Dawida jak i zespołu "Projekt SPS" serdecznie dziękujemy wszystkim którzy byli i włączyli się w akcję charytatywną. Zostało zebrane 5800zł. Jeszcze raz z serca wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

Na funpagu facebookowym możemy obserwować działalność  "Projektu SPS":

Koncert charytatywny Zespołu "Projekt SPS"

Koncert dla Dawida - Projekt SPS Kościół pw Matki Bożej Częstochowskiej w Przyłęku 08.01.2022r.

Kolęda duszpasterska 2022.

Publikacja: niedziela, 26 grudnia 2021r.

Występ zespołu „Laudans”

Publikacja: niedziela, 9 stycznia 2022r.