Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej parafii

Miło nam poinformować, że została uruchomiona nowa strona internetowa naszej parafii

Strona dostępna będzie pod adresem: parafiambcprzylek.pl.

Będziemy dokładali wszelkich starań, aby na stronie były publikowane nowe, aktualne i ciekawe informacje o życiu naszej współnoty. Zamieścimy historię parafii, gazetki parafialne, ułatwimy kontakt z proboszczem.

Obraz:

Parafialne Jerycho Rodzin

Publikacja: sobota, 18 września 2021r.

Jerycho Rodzin to nieustanna modlitwa przed Najświętszym sakramentem, która trwa siedem dni i siedem nocy. To przede wszystkim adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wynagradzająca za grzechy świata i każdego z nas.