Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Parafialne Jerycho Rodzin

Jerycho Rodzin to nieustanna modlitwa przed Najświętszym sakramentem, która trwa siedem dni i siedem nocy. To przede wszystkim adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wynagradzająca za grzechy świata i każdego z nas.

Jerycho Parafialne
Jerycho Parafialne Rodzin

W dniach 25-26 sierpnia 2021roku w naszej parafii uczestniczyliśmy w uroczystościach Jerycha Rodzin.W czasie tej uroczystości naszą Świątynie nawiedziła kopia obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej oraz relikwie św. Joanny Beretty Molli i św. małżonków Zelii i Ludwika Martin.

Jerycho Rodzin to nawiązanie do Jerycha Różańcowego. Jest to inicjatywa modlitewna, której celem jest wsparcie rodzin w diecezji radomskiej. W Piśmie świętym czytamy o tym, jak Żydzi przez 7 dni oblegali potężne miasto Jerycho i tam pod wpływem cudownego wsparcia Bożego jego mury zostały obalone. W naszej rzeczywistości to nieustanna modlitwa w intencji rodzin przed Najświętszym Sakramentem, która trwa 7 dni i 7 nocy. Jerycho trwa przez 7 dni w każdym dekanacie. W każdej parafii 24 godziny.

W naszej parafii Jerycho Rodziń Rozpoczeliśmy Mszą św. o godz. 18 w intencji świętości małżeństw, po liturgii odbyła się adoracja dla małżeństw i rodzin. O godz. 21 przeżywaliśmy Apel Jasnogórski, później adoracja młodzieży. O północy Msza św. rodziców za dzieci. Jerycho zakończyło się Mszą św., podczas której rodziny z naszej parafii  zostały zawierzone świętej Rodzinie z Nazaretu.

Uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej parafii

Publikacja: czwartek, 9 września 2021r.

Miło nam poinformować, że została uruchomiona nowa strona internetowa naszej parafii