Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2021

W piątek 3 września o godz. 12.00 w naszym kościele parafialnym Ks Proboszcz Szczepan Barański odprawiła Mszę Świętą z okazji rozpoczętego roku szkolnego 2021/2022. We Mszy Świętej uczestniczyli uczniowie wszystkich klas, nauczyciele i dyrektorzy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Babinie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku.
Na zakończenie mszy Ks Proboszcz poświęcił polecaki i przybory szkolne najmłodszym uczniom oraz udzielił wszystkim zgromadzonym bożego błogosławieństwa na nowy rok szkolny.

Parafialne Jerycho Rodzin

Publikacja: sobota, 18 września 2021r.

Jerycho Rodzin to nieustanna modlitwa przed Najświętszym sakramentem, która trwa siedem dni i siedem nocy. To przede wszystkim adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wynagradzająca za grzechy świata i każdego z nas.

Dożynki Parafialne

Publikacja: sobota, 18 września 2021r.