Dziś: wtorek, 14 maja 2024r.. 135 dzień roku. Imieniny: Bonifacego, Dobiesława, Macieja. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Dożynki Parafialne

Dożynki Parafialne 2021

W niedzielę na mszy świętej o godz. 11.30 obchodziliśmy dożynki parafialne, podczas których dziękowaliśmy Panu Bogu za tegoroczne zbiory plonów.
Gospodarzami tegorocznych dożynek byli mieszkańcy miejscowości Andrzejów, którzy w ramach dziękczynienia wykonali piękny wieniec dożynkowy oraz udekorowali kościół  z tej okazji. Obchody dożynek Parafialnych uświetniły podczas mszy świętej panie z KGW w Rudkach.

Tego dnia gościliśmy w naszej parafii  aktora Teatru Horzycy w Toruniu pana Pawła Kowalskiego i ks. Zygmunta Wnukowskiego dyrektora Teatru Sakralno - Dramatycznego im św. Jana Pawła II, którzy przybliżyli nam postać Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Brata Alberta Chmielowskiego.

XXI Dzień Papieski

Publikacja: poniedziałek, 4 października 2021r.