Dziś: piątek, 29 marca 2024r.. 89 dzień roku. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego. Okres kościelny: Okres Świętego Triduum Paschalnego

Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2021/22

W środę 22 czerwca o godzinie 12.00 w naszej świątyni odbyła się dzienkczynna msza święta na zakończenie roku szkolnego 2021/22, w której uczestniczyli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny Długoszewskiej w Babinie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku wraz z ze swoimi nauczyclelami oraz rodzice. Podczas kazania Ksiądz Proboszcz  przypomniał i uświadomił zebranym na mszy, że wakacje to czas wolny od szkoły, ale nie od Pana Boga wiec mamy obowiązek uczestniczyć w każdej niedzielnej Mszy Świętej.
Na zakończenie mszy świętej dzienkczynnej Ksiądz Proboszcz udzielił zebranym błogosławieństwa, podziękował za trud pracy i złożyl życzenia udanych wakacji, pełnych słońca i ciekawych wrażeń.

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Jubileusz 50-lecia Par Małżeńskich

Publikacja: sobota, 25 czerwca 2022r.

Pożegnanie Ks. Damiana Fołtyna z naszą parafią

Publikacja: wtorek, 28 czerwca 2022r.