Dziś: niedziela, 28 kwietnia 2024r.. 119 dzień roku. Imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Występ zespołu Laudans

W niedzielę 8 stycznia 2023 r. gościliśmy w naszym kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Przyłęku duet wokalno-instrumentalny z Mińska, panią Alonę Pałaczańską oraz pana Andrzeja Łuhina, którzy współtworzą zespól Laudans. Zespół ten powstał w roku 2013 i wykonuje utwory w języku polskim, białoruskim, ukraińskim i angielskim i ukraińskim.
Zespół gocił w naszym kościele już po raz kolejny, chcąc przez swoją muzykę i kolędy przybliżyć nas do Pana Boga. Pięknym gestem ze stronu zespołu Laudens było wykonanie na rozpoczęcie mszy świętej kolędy w języku białoruskim i ukraińskim, aby pokazać ludziom, że w tym trudnym i niespokojnym czasie ludzie powinni się łaczyć i przybliżać przez to do Boga.

Kolędy w wykonaniu zespołu Laudens 08.01.2023

Laudens - kolędy 2023