Dziś: poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.. 120 dzień roku. Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Duchowe zagrożenia wiary i jak się od nich uwolnić?

W niedzielę 29 stycznia gościliśmy w naszej parafii Ks. Sławomira Żaczka. Ks. Sławomir tego dnia głosił kazania na wszystkich Mszach Świętych, mówiąc o negatywnych skutkach przekleństw, złorzeczeń, destrukcyjnym wpływie osób trzecich i zawierzeniu Panu Bogu, aby odmienić swoje życie na lepsze.

We wtorek 31 styczna Ks. Sławomir odprawił dwie Msze Święte o 10 i 17, na których modlił się w intencji: "o skruszenie zatwardziałego, pysznego i chciwego serca, o zerwanie więzów przekleństwa, o wyzwolenie od destrukcyjnego wpływu i zawiści osób trzecich, o wyzwolenie ze wszystkich nałogów, lęków i złych myśli, o dar przebaczenia oraz o łaskę wiary, nadziei i miłości". Na obu mszach Ks. Sławomir poświęcił sól i wodę oraz odmówił specjalne egzorcyzmy. Poświęcona sól i woda to rzeczy święte, które powinniśmy używać na każdego dnia,  które mają dać nam ochronę przed działaniem złego ducha. Ks. Żaczek powiedział, aby po powrocie do domu parafianie  poświęcili poświęconą w kościele wodą i solą swoje domy, obejścia i inne zabudowania, aby były chronione Mocą Bożą od złego. Ks. Sławomir zachęcał również do korzystania z sakramentu Eucharystii, który chroni człowieka od wszelkiego zła i jednoczy go z Bogiem.

Duchowe zagrożenia wiary.

.

Występ zespołu Laudans

Publikacja: wtorek, 10 stycznia 2023r.