Dziś: środa, 15 maja 2024r.. 136 dzień roku. Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Miłość, która procentuje. Przekaż 1,5 % swojego podatku na Caritas Diecezji Radomskiej.

„Miłość, która procentuje – to hasło kampanii dotyczącej przekazania 1,5% na Caritas Diecezji Radomskiej.

W poprzednich latach w ramach akcji 1% zostały dofinansowane obozy wakacyjne organizowane przez parafie, zakupy leków dla najbiedniejszych, zakupy sprzętu rehabilitacyjnego do wypożyczalni Caritas oraz dofinansowano dożywianie dzieci w świetlicach. Udzielono też wsparcia finansowego na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla osób poszkodowanych, zakupiono i przekazano paczki żywnościowe. Wsparcie otrzymały placówki działające w ramach Caritas i osoby w nich przebywające.

Przekaż 1,5 % swojego podatku na Caritas Diecezji Radomskiej.

Obraz: