Dziś: sobota, 4 maja 2024r.. 125 dzień roku. Imieniny: Moniki, Floriana, Władysława. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Bierzmowanie klas ósmych

W poniedziałek 5 czerwca na Mszy Świetej o godzinie 17, uczniowie klas ósmych z Publicznej Szkoły Podstawowej w Babinie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku przyjeli z rąk Księdza Biskupa Piotra Turzyńskiego sakrament Bierzmowania. Podczas sprawowanej przez Księdza Biskupa Mszy Świętej, wierni i rodziny dzieci modliły się za bierzmowaną młodzież, aby umocniona Dychem Świętym postępowała mądrze i po chrześcijańsku.

Życzymy wszystkim bierzmowanym, aby Duch Święty, który udzielił im swoich darów prowadził ich przez życie i nigdy nie pozwolił oddalić się od Boga i Kościoła.

Bierzmowanie 2023

Komunia Święta

Publikacja: czwartek, 8 czerwca 2023r.

Boże Ciało - fotorelacja z procesji

Publikacja: czwartek, 8 czerwca 2023r.