Dziś: piątek, 19 kwietnia 2024r.. 110 dzień roku. Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Występ zespołu „Laudans”

W niedzielę 24 października w naszej parafii  gościliśmy zespół muzyczny z Białorusi „Laudans”, który swoją muzyką i śpiewem  umilał nam Msze św, a przez to pomagał chwalić Pana Boga. Podczas mszy świętych mogliśmy usłyszeć w wykonaniu zespołu zarówno dobrze nam znane pieśni religijne, jak również piosenki autorskie artystów, które powstały ku czci Pana Boga. Po każdej Mszy św. można było nabyć płytę zespołu, ewentualnie wesprzeć młodych ludzi dowolna ofiarą.
Ksiądz Proboszcz w imieniu zespołu „Ludens” bardzo dziękuję za wszelką pomoc okazaną młodym artystom.
Zwespół „Luudens” gościł w naszej parafii po raz drugi.
Twórczość artystów z zespołu „Laudans” można także zobaczyć na ich kanale You Tube, który nosi  nazwę Znak Stop.

Laudance

Występ zespołu „Laudans” cz.1

Występ zespołu „Laudans” cz.2

Ogłoszenie dla przyszłych małżonków.

Publikacja: niedziela, 17 października 2021r.

Koncert Marcina Wargockiego

Publikacja: niedziela, 7 listopada 2021r.