Dziś: piątek, 19 kwietnia 2024r.. 110 dzień roku. Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Koncert Marcina Wargockiego

W dzisiejszą niedzielę  - 7 listopada w naszej parafii gościliśmy muzyka Marcina Wargockiego - męża, ojca, kompozytora gitarzystę tekściarza. Utwory które tworzy budzą pozytywne nastawienie do życia do siebie, uczą wrażliwości i zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności. Po każdej Mszy św. - Pan Marcin Wargocki  zagrał dla obecnych w kościele parafian krótkie koncerty prezentując tymsamym swoją twórczość religijną. Po każdym koncercie można było nabyć płytę, albo wesprzeć ofiarą młodego artystę.

Zapraszamy do obejrzenia koncertu Pana  Marcina Wargockiego, który odbył się na naszym kościele parafialnym po mszy o godz. 15.

Koncert 2
Koncert Marcina Wargockiego

Koncert Marcina Wargockiego w kośćiele MBC w Przyłęku

Występ zespołu „Laudans”

Publikacja: piątek, 29 października 2021r.