Dziś: poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.. 120 dzień roku. Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Msza Święta z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

W piątek 10 listpada w naszej świątyni Ksiądz Proboszcz Szczepan Barański odprawił mszę świętą za Ojczyznę z okazji zbliżającego się 105 rocznicyOdzyskania  Niepodległości. W mszy świętej uczestniczyli uczniowie PSP w Babinie i PSP w Przyłęku wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami oraz społecznością lokalną. Podczas mszy Świętej wszyscy zebrani w kościele wysłuchali montażu słowno - muzycznego o charakterze  patriotycznym w wykonaniu uczniów  PSP w Babinie i PSP w Przyłęku. Po mszy, wszyscy zgromadzeni udali się pod Pomnik Niepodległości  w celu złożenia kwiatów i zapalenia zniczy.

11 Listopada

Wszystkich Świętych

Publikacja: sobota, 11 listopada 2023r.